Promocja soczewek cyfrowych Essilor 360° i Essilor f-360°


Warunki promocji:
  • Obwiązuje do 30 listopada 2016
  • Dotyczy  soczewek Essilor 360 i Essilor f-360 w wersji bezbarwnej i fotochromowej wykonanych z materiału o dowolnym indexie i obowiązuje przy zakupie oprawy okularowej w naszym Salonie. Przy dostarczeniu oprawy przez Klienta pobieramy dopłatę do soczewek w wysokości 40 zł.
  • Soczewki oferowane są po cenach katalogowych Essilora obniżonych o 20%
  • Możliwość skorzystania z bezpłatnego pełnego badania lekarskiego (pod warunkiem zakupu oprawy).
Dlaczego warto stosować soczewki cyfrowe Essilor 360 i Essilor f-360 ?
 
   Tradycyjne soczewki jednoogniskowe, nawet te najwyższej jakości, skutecznie korygują głównie centralne widzenie. Nie zawsze jednak spełniają wymagania użytkowników związane z jakością widzenia, ponieważ pozostaje problem nieostrego widzenia w obszarach peryferyjnych soczewki.
Kolejnymi czynnikami wpływającymi na jakość widzenia są ostrość i kontrast. Osoby, którym prawidłowo skorygowano wadę wzroku, mogą mieć nadal problemy z dostrzeganiem szczegółów i kolorów w codziennych sytuacjach (np. podczas czytania w warunkach słabego oświetlenia lub prowadzenia samochodu nocą i przy niesprzyjających warunkach widoczności).
Opisane powyżej problemy mają większe nasilenie w soczewkach o wyższych mocach oraz korygujących silniejszy astygmatyzm. Dotychczas nie można było ich uniknąć przy soczewkach produkowanych w sposób tradycyjny. Można było je jedynie nieco zmniejszyć, stosując wyroby wyższej klasy.
   Dzięki zastosowaniu technologii kontrolowania frontu falowego i cyfrowej obróbki powierzchni (zaadoptowanych z produkcji najnowocześniejszych soczewek progresywnych), firma ESSILOR opracowała soczewki ESSILOLR 360 i ESSILOR f-360.
Charakteryzują się one zredukowanym  poziomem aberracji (zniekształceń) na całej powierzchni, a więc usunięty zostaje problem nieostrego widzenia w obszarach peryferyjnych. O 30% podwyższają kontrast widzenia umożliwiając perfekcyjne widzenie szczegółów i kolorów.
Dodatkowo ESSILOR f-360 uwzględniają nawyki związane z noszeniem okularów. Możliwe jest wyprodukowanie ich w nietypowych krzywiznach, co pozwala na montaż w oprawach o kształtach, które dotychczas uniemożliwiały prawidłowe wykonanie okularów korekcyjnych.
Warunkiem pełnego wykorzystania zalet soczewek cyfrowych jest nałożenie dobrych warstw antyrefleksyjnych. Najlepsze z obecnie dostępnych to zintegrowane powłoki CRIZAL PREVENCIA I CRIZAL FORTE UV.
    Z opinii Klientów, którzy zdecydowali się na noszenie soczewek cyfrowych wynika, że efekt jaki uzyskali był lepszy od oczekiwań. Związane jest to z faktem, że osoba długo nosząca okulary przyzwyczaja się do niedogodności z tym związanych i "zapomina" jak wygląda świat widziany bez zniekształceń i w normalnym kontraście. Oczywiście efekty są wyraźniejsze przy wyższych mocach, ale również osoby o mniejszych korekcjach mogą cieszyć się nieosiągalną dotychczas ostrością widzenia.
   Soczewki ESSILOR 360 i ESSILOR f-360 produkowane są w wersjach bezbarwnej oraz fotochromowej CRIZAL TRANSITIONS VII. Dostępne są w indeksach ORMA 1.50, AIRWEAR 1.59, ORMIX 1.6, STYLIS 1.67 oraz LINES 1.74, co pozwala na optymalny dobór grubości soczewek. Dodatkowo materiał AIRWEAR 1.59 o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej umożliwia bezpieczny montaż w oprawkach typu "patent" i "na żyłkę"
 
Zachęcamy Państwa do wypróbowania zalet soczewek cyfrowych. 
 
Zalety soczewek cyfrowych
 
1. Redukcja aberracji i uzyskanie pełnego, niezakłóconego obszaru widzenia na całej powierzchni soczewek.
 

 
2. Poprawiona ostrość i kontrast widzenia
 
Standardowe soczewki
jednoogniskowe
Soczewki cyfrowe
 ESSILOR 360
 
3. Możliwość dopasowania krzywizny soczewki do krzywizny oprawy bez utraty jej właściwości optycznych - ważne przy oprawach sportowych i innych wyprofilowanych do kształtu głowy
 
 
Adres:
ul. Marymoncka 63
01-802 Warszawa
 
Kontakt:
tel.
kom.
mail
info@salonoptyczny.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek
 
11:00 - 18:00

wtorek
środa
czwartek
piątek
 
Konto bankowe:
P.H.U. Zbigniew Jakubowicz ul. Marymoncka 63, 01-802 Warszawa
54 2130 0004 2001 0470 0423 0001